VİDALI KOMPRESÖR BAKIMI

Vidalı Kompesörler ve Bakım Hakkında

Sessizlik

Kompresörlerde kullanılan vida grupları büyük boyutta olup düşük devirlerde çalıştığında daha uzun ömürlü ve sessiz olur. Vida grubu rotorları ve rulmanlarındaki aşınmalar gürültüyü arttıracaktır bunun çözümleri için firmamıza başvurabilirsiniz. Vida revizyonları temizlik, rulman değişimi, rotor tesviyesi ile vida ömrünü uzatır sessizliği sağlar.

Kabin içi ses izolasyonu sağlayan yanmaz, tutuşmaz süngerler sessizlik içiin önemlidir. Firmamız tarafından izolasyon süngerleri değişimi ve her marka vidalı kompresör bakımı yapılmaktadır.

Kontrol Panelleri

Kompresörlerde pano ve kontrol panelleri kompresörünüzün sağlıklı çalışması için önemlidir. Kompresörlerde arızaları görmek, bakım saatlerini takip etmek ve makine kontrolünü sağlamak için kontrol panelleri bulunur. Kompresör kontrol panellerinin basit ve anlaşılır olması önemlidir. Firmamız tarafından vidalı kompresör kontrol paneli değişimi ve onarımı yapılmaktadır. Bunun yanında elektrik tesisatı eskimiş ve ya arızalı olan kompresörlerin panoları onarılmaktadır.

Bakım Ve Yedek Parça

Kompresör bakımının faydalı ve sorunsuz olmasını sağlayan iki faktör bulunur, eğitimli tecrübeli servis personeli ve kaliteli yedek parça hizmetidir. Seperatör, yağ filtresi, hava filtresi, panel filtreler, contalar ve kompresör yağı kömpresörler için hayati önem taşıyan parçalardır. Akteknik Kompresör olarak kaliteden ödün vermeyiz ve müşteri memnuniyetine önem vererek kompresör bakım hizmetlerini sağlarız.