Hava Kurutucu

BASINÇLI HAVA KURUTUCU

Basınçlı hava kurutucular, havadaki buharı sudan ayırmak için kullanılır. Basınçlı hava kurutucuları çeşitli endüstriyel ve ticari tesislerde yaygın olarak kullanılır. Sıkıştırılmış hava, su buharı dahil atmosferik maddeleri yoğunlaştırır. Bu tesisat boruları ve makine parçaları içinde yoğuşmaya yol açar ve hava kullanımını olumsuz etkiler. Sıvı ve buhar fazındaki su, dış hava hatlarının donması, boru ve ekipmanlardaki korozyon, pnömatik kontrol cihazlarının arızalanmasına sebep olabilir. Hava kurutucuları kompresörden gelen basınçlı havayı nemden arındırır ve kaliteyi arttırır.

Firmamız Max Air Hava Kurutucularının satışını, basınçlı hava kurutucu servisini, yedek parça satışını ve bakım hizmetlerini yapmaktadır. Basınçlı hava sistemleri ve hava kurtucuları ile ilgili çözümler için bize ulaşın.

 

GSM: 0506 222 90 72

BASINÇLI HAVA KURUTUCU TAMİRİ

Basınçlı hava kurutucuların tamir ve onarımı tecrübe isteyen bir iştir. Firmamız tecrübeli personelleri ile arıza tespit ve yedek parça değişim hizmeti vermektedir. Kurutucu tamir, bakım, gaz değişimi ve radyatör fanı değişimi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Basınçlı hava kurutucu ekovat kompresörü değişimi için bize ulaşın.

GSM: 0506 222 90 72

HAVA KURUTUCU ÇEŞİTLERİ, HAVA KURUTUCU FİYATLARINI VE TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...