Kompresör Servisi

Firmamız 7 gün 24 Saat ACİL Servis Hizmeti vermektedir.

Gsm: 0506 222 90 72

 

Akteknik Kompresör Servisi olarak eğitimli çalışan ve donanımlı servis araçlarımız ile 7 gün 24 saat tüm marka vidalı ve pistonlu kompresörlere servis, bakım, yedek parça, arıza onarım hizmetleri vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine önem vererek sürekli iletişim ve takip halinde bulunuruz.

Hava kurutucu ve hat filtreleri, hava tankı ve hava tesisat bağlantıları ile ilgili sorunlarınızın çözümü için bize ulaşabilirsiniz.

Yaptığı işlerle ve tecrübesiyle hizmet kalitesini kanıtlamış Akteknik Kompresör müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yedek parça, bakım ve vida grubu revizyon hizmetleri vermektedir

KOMPRESÖR ARIZALARI

 Yüksek basınç, hararet, yağ katılaşması, filtrelerin tıkanması arızalarının çözümleri ve makine bakımları için bize ulaşın.

7 GÜN 24 SAAT ACİL TELEFON NUMARAMIZ

Gsm: 0506 222 90 72   Tel: (0216)484 54 19

 

 

 

Pistonlu Hava Kompresörleri

Pistonlu hava kompresörleri başlıca krank, karter, piston ve silindirlerden oluşan kompresörlerdir. İçlerindeki krank miline bağlı olarak ileri-geri hareket eden piston veya pistonlar sayesinde, yerleştirildiği silindirin içerisine havayı emer ve bu havayı sisteme gönderir. Havanın pistonun etkisiyle sağlanmasından dolayı bu kompresörlere Pistonlu Hava Kompresörü denilmektedir.